Usługi Międzynarodowego Transportu Zwłok w Warszawie

Usługi Międzynarodowego Transportu Zwłok w Warszawie

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS świadczy kompleksowe usługi przewozu zmarłych, zarówno do Polski, jak i z Polski do wielu krajów na całym świecie, w tym przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, ale również na wschodzie kontynentu, jak Rosja, Ukraina czy Białoruś.

Do realizacji międzynarodowych przewozów zmarłych Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS wykorzystuje flotę specjalistycznych pojazdów. Każdy z pojazdów jest kierowany przez wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem w transporcie międzynarodowym, co gwarantuje, że każdy przewóz jest realizowany z należytą starannością i szacunkiem dla zmarłego oraz jego rodziny. Usługi firmy pogrzebowej NEKROPOLIS są dostępne 24 godziny na dobę, co umożliwia szybką reakcję na potrzeby rodzin w każdym regionie Polski oraz poza jej granicami.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe NEKROPOLIS ma także rozwiniętą sieć współpracy z zakładami pogrzebowymi w różnych krajach, co umożliwia sprawną organizację transportu oraz skrócenie procesów urzędowych. Dzięki tej współpracy zakład jest w stanie ograniczać koszty związane z międzynarodowym przewozem zwłok, oferując usługi w konkurencyjnych cenach. więcej informacji o tej specjalistycznej usłudze transportowej znajduje się na stronie: nekropolis.com.pl/oferta/miedzynarodowy-transport-zmarlych/.

Przewóz zwłok z zagranicy do Warszawy

Firma Pogrzebowa z Warszawy nie tylko zajmuje się transportem zwłok drogą lądową, ale również lotniczą i morską, w zależności od indywidualnych potrzeb i życzeń rodzin. W przypadku konieczności, NEKROPOLIS organizuje również kremacje za granicą, dbając o wszelkie aspekty związane z przygotowaniem zmarłego do ostatniej drogi. To obejmuje balsamację, odpowiednie zabezpieczenie trumny z wkładem metalowym i filtrem powietrza, a także dokumentację fotograficzną procesu przygotowania, którą następnie przekazuje się rodzinom.

Zakład wspiera rodziny również w kwestiach formalności, pomagając w uzyskaniu niezbędnych dokumentów, ich tłumaczeniu oraz w załatwianiu formalności w konsulatach i ambasadach. Firma NEKROPOLIS doradza także, jak ubiegać się o zwrot kosztów związanych z zasiłkiem pogrzebowym.

Dom pogrzebowy NEKROPOLIS oferuje pomoc w odbiorze trumien i urn z lotnisk oraz innych punktów granicznych na terenie całej Polski, zapewniając wsparcie na każdym etapie procesu transportu. Warszawska firma dąży do tego, aby każdy etap był realizowany z najwyższym poziomem profesjonalizmu i empatii, oferując rodzinom nie tylko usługi transportowe, ale także emocjonalne wsparcie w trudnych chwilach.

Całodobowy transport zwłok z zagranicy do Warszawy

Firma Pogrzebowa NEKROPOLIS Warszawa Bielany

Oficjalna strona Internetowa firmy NEKROPOLIS: nekropolis.com.pl

Strona tematyczna: transportzmarlych.com

Całodobowa pomoc, wyceny i przewozy zmarłych z zagranicy do Warszawy,  pod nr. telefonu 602-390-231

Adres biura:
ul. Gwiaździsta 17
01-651 Warszawa – Bielany

Biuro na terenie parafii św. Rafała i Brata Alberta na Bielanach

Biuro jest otwarte:
Pn. – pt. 8.00 – 18.00
Sobota 8.00 – 14.00


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *